22.03.2013 – Światowy Dzień Wody

Kochani Stowarzyszeni i Przyjaciele,

w Światowym Dniu Wody, chciałbym podziękować wszystkim Wam za wkład pracy, za hojność i okazane zrozumienie dla problematyki Wody, a raczej jej braku.

Do podziękowań dorzucam garść najświeżych wiadomości (o ile takie pojęcie istniej w czasie afrykańskim) z Kamerunu. Otóż, prace przy pogłębianiu i obudowie studni w sierocińcu w Yaounde prowadzonym przez O. Dariusza trwają, a właściwie kiedy piszę te słowa powinny się zakończyć (poniżej parę zdjęć).

    

    

Od O. Krzysztofa z misji w Figuil dostałe maila z meldunkiem o zakończeniu robót w Golombe, polegały one na dodaniu jednego kręgu i wybetonowaniu kołnierza wokół studni.

Ponadto mam dużą radość w podzieleniu się z Wami wiadomością o  koncercie charytatywnym na rzecz naszego Stowarzyszenia organizowanym przez Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych w Łodzi. Otóż, w dniu 13 kwietnia b.r. o godz. 18 (sobota) w tymże ośrodku odbędzie się koncert Michała Wieczorka z zespołem Nastroje zatytułowany „Wiosna ach to ty”, z którego dochód przeznaczony będzie na naszą działalność.

Bliższe informacje pod adresem: http://www.aoia.pl/muzyka/1/776,koncert-%E2%80%9Ewiosna-ach-to-ty%21.html

Previous Post
Next Post
Comments are closed.